ERASMUS

Szeretnél külföldön tölteni egy félévet vagy egy tanévet? Tapasztalatokat, felejthetetlen élményeket, barátokat szerezni, nyelvtudásodat, képességeidet fejleszteni, belekóstolni egy másik kultúrába, oktatási vagy munkakörnyezetbe? Végül egy magabiztos, céltudatos új emberként hazatérni?

ITT A NAGYSZERŰ ALKALOM, JELENTKEZZ AZ ERASMUS+ PROGRAMRA, PÁLYÁZZ MOST!
KÜLFÖLDI RÉSZKÉPZÉS VAGY SZAKMAI GYAKORLAT?

Bármelyik vagy akár mindkettő is lehetséges max. 12 hónap időtartamban (nappali és levelező tagozaton is).

KERESD A PÁLYÁZATI FELHÍVÁSOKAT AZ ERASMUS HONLAPON

Pályázás módja: kizárólag elektronikusan, on-line pályázati űrlap kitöltésével és a kötelező mellékletek feltöltésével. Beadási határidők: Külföldi részképzés: 2017. március 30. (éjfél)

A Gyermeknevelési Karnak az alábbi országokban van partneregyeteme:

• Lengyelország, Egyesült Királyság, Németország, Ausztria, Románia, Szlovákia, Spanyolország, Olaszország, Horvátország, Törökország, Észtország.

Külföldi szakmai gyakorlat:

• 2017-ben folyamatosan beadható és hogy megtudd, mi a 20 legjobb dolog az Erasmus-ban, kattints ide (a Debreceni Egyetem hallgatóinak élménybeszámolói)

Ha jó a tanulmányi eredményed, magas szinten beszélsz idegen nyelvet, és a tanuláson kívül valamilyen tudományos, szakmai, közéleti tevékenységet is végzel, lehetőséged van a CAMPUS MUNDI PROGRAMBAN is pályázni egy magasabb ösztöndíjért, így egyszerre lehetsz Erasmus és Campus Mundi hallgató.

A CM felhívásokhoz kattints ide

A pályázáshoz minden segítséget megkapsz az Erasmus csapattól:

SIKERES PÁLYÁZÁST KÍVÁNUNK!

Frissítés dátuma: 2017.05.22.