17 May
Szociális szakvizsga
2017. áprilisában szociális alap- és szakvizsgát szervezett karunk.
17 May
30 éves az Erasmus+ program Nemzetközi Estek 5. előadás
Dr. Emine Babaoğlan Çelik és Dr. Ejder Çelik Bozok University (Yozgat, Törökország) előadása.
02 May
Sikeres szereplés az OTDK pedagógia szekciójában
A XXXIII. OTDK Pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi szekcióját ebben az évben Szegeden rendezték április 18. és 20. között
02 May
Ha Győr, akkor OTDK!
2017. mácius 23-25 között került megrendezésre a XXXIII. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológia szekció
21 Apr
Társadalmi befogadás és kitaszítottság
A hátrányos helyzetűek társadalmi befogadása, az elhurcolt svábok szenvedései, a változó európai egészségügyi szabályozás - egyebek mellett ezekkel a témákkal foglalkoznak a Debreceni Egyetem csütörtökön bemutatott új kötetei.
07 Apr
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Új projektek, ünnepi megemlékezés, jubileumi évfordulók, haltani konferencia, Natural Expo, TörDElő – márciusban is ott voltak az egyetem legfontosabb eseményein a Díszudvar magazin kamerái.
Arany János portré-szobrának avató ünnepsége
Arany bronzból: a nagy költő szobrával gazdagodott Hajdúböszörmény
KIHÍVÁS és/vagy ESÉLY - A romák integrációja Európában
KIHÍVÁS és/vagy ESÉLY - A romák integrációja Európában címmel 2017. március 24-25-én konferenciát tart a DEGYFK Kortárs Roma Kutatások szervezet